Sdílet

Tweet

Herní portfolio Goodgame studia

Big farm

Big farm logo

Ujměte se strýčkovi farmy a pokuste se jí přivést zpět na vrchol slávy. K tomu nám pomáhají vřelý sousedé, jejichž rady jsou zpočátku k nezaplacení. Takže šup, ať už je zasazeno.

více >>

Café

café logo

Stát se hrdým majitelem vlastní kavárny je především nikdy nekončící dřina v kuchyni. Není tedy na co čekat, postavme se ke sporákům, ať máme co servírovat prvním hostům.

více >>

Disco

Disco logo

Dunící aparatura těmi nejnovějšími peckami i profláknutými hity je každodenní realitou nočního klubu. Muzika je se spoustou drinků základem tohoto podnikání.

více >>

Empire

Empire logo

Prince Viléma sužují nekončící nájezdy loupeživých baronů. V tuto chvíli je jediný člověk, kdo se jim může postavit a nastolit opětovný klid v kraji.

více >>

Fashion

Fashion logo

Talent a cit pro módu může být darem i prokletím. V tom druhém smyslu je myšlena snaha prosadit vlastní značku na trhu. To ani zdaleka není taková sranda, jak si jeden vysnil.

více >>

Galaxy

Galaxy logo

Nebezpečí agresivní rasy Goroxů je stále aktuálním tématem. Ale ani to nemůže zabránit velitelům jednotlivých základen, aby vzájemně nebojovali o vzácné suroviny.

více >>

Gangster

Gangster logo

Snem každého druhořadého gaunera je získat lukrativní práci pro rodinu. Ta konečně přináší život v luxusu. Ten je však vykoupen litry krve. V ideálním případě ne te naší.

více >>

Jump Jupiter

Jump Jupiter logo

Plošinové skákačky mají stále své kouzlo. Tak proč si nostalgicky nezavzpomínat na doby Super Maria a nepokořit nástrahy Jupiteru.

více >>

Poker

Poker logo

Tato nejhranější karetní hra láká svou svižností a jednoduchostí pravidel. I člověk, co nikdy poker nehrál velice rychle pochopí základy a může se nechat unášet napětím každé partie.

více >>

Shadow kings

Shadow kings logo

Po mnoha letech plodnosti se do kraje vrací zlo. Orkové opustili temná zákoutí, aby ovládli svět. Poslední baštou odporu jsou lidská města.

více >>